Aastatega täiustunud ajaloolise hingega õlu

Meie kirg on valmistada suurepärast õlut ja me teeme seda järgides uhkeid traditsioone.

Meie õllemeistrid on kogenud ja oskavad pruulida maitsvat õlut. Oleme tuttavad lugematute õlle valmistamise meetoditega ning me valmistame seda armastuse ja hoolega. Valime koostisosad hoolikalt ja me kasutame ainult parimaid toorainet. Ajaloolised Pulsi õlled on omandanud nüüdseks tänapäevase õlle meki, saanud lisaks uusi maitseid ja leidnud uusi austajaid. See on aastatega täiustunud ajaloolise hingega õlu.

Pulsi õlut müüakse tänapäeval paljudes riikides üle maailma ja toodetakse Eestis (AS Viru Õlu) ja Saksamaal (Darguner Brauerei GmbH).

KVALITEET

Rahvusvahelise joogitootjana on meie jaoks väga oluline toodete kvaliteet. Me vastame kõige kõrgematele rahvusvahelistele toiduohutusstandarditele, kasutades kõrge kvaliteediga tooraineid kogu väärtusahela ulatuses – toorainest kuni lõpptoodangu valmimiseni. Kvaliteedinõuded toorainetetarnijatele on kõrged ja toodete kvaliteeti hinnatakse süstemaatiliselt. Kõik tootmisüksused on sertifitseeritud vastavalt rahvusvahelistele kvaliteedistandarditele ning järelevalvet ja kontrolli teostatakse süstemaatiliselt.